Skontaktuj się nami: +48 502 600 336

MOTO ASYSTENT S-CAR.PL

spacjaJesteśmy znużeni skargami klientów o tym jak bardzo ktoś został załadowany w przysłowiowego konia podczas zakupu auta. Czasami tego rodzaju historie związane są z dużymi dolegliwościami finansowymi, wielu klientów wstydzi się przyznać jak bardzo byli naiwni przy zakupie swoich wymarzonych 4 kółek. Jedno jest pewne rynek motoryzacyjny w naszym pięknym kraju jest dość specyficzny. Do standardów europejskich brakuje nam ok. 20 lat, a więc uznajmy jedną tezę jako pewnik „Kupić auto używane w Polsce i nie zostać oszukanym jest równie prawdopodobne jak wygrać szóstkę w LOTTO”. Nie oznacza to jednak, że w Polsce nie ma dobrych samochodów świetnie nadających się do bezproblemowej eksploatacji. Umiejętność zrównoważenia ceny do jakości oraz oszacowanie ewentualnych kosztów napraw jest bardzo trudna i wymaga wielkiej wiedzy, doświadczenia, poznania rynku, mechaniki pojazdowej itd…
czytaj dalej…
spacjaNa wstępie należy ująć, że każdego klienta traktujemy indywidualnie tak samo każdą asystę przy zakupie pojazdu. Nasza asysta zaczyna się od krótkiego wywiadu z klientem w naszym biurze lub telefonicznie. W trakcie wywiadu staramy się zdobyć istotne informacje na temat oczekiwań klienta oraz stopnia rozpoznania rynku. Na tym etapie możemy telefonicznie lub podczas spotkania wspólnie przeanalizować najbardziej optymalne oferty przyjmując stosunek ceny do jakości i ryzyka. Głównie skupiamy się na jednej dwóch do trzech ofert, z której wybieramy najlepszą. Na miejsce udajemy się z naszym klientem często wchodząc w rolę bliskiej rodziny lub kupującego, a czasami jawnie jako firma handlująca samochodami. Wszystko zależy od sytuacji i miejsca gdzie kupujemy auto. Pamiętajmy, że podczas zakupu i oględzin samochodu nasze powodzenie uzależnione jest od właściwego podejścia i rozpoznania osoby sprzedającej. Odbywa się to w myśl zasady ”musisz kupić sprzedawcę, aby on sprzedał Ci samochód. Naszą rolą jest szybka ocena i analiza sprzedawcy, który staje się naszym celem. Ponadto naszą rolą jest szybka weryfikacja i sprawdzenie auta, którym się interesujemy oraz doprowadzenie do jak najbardziej korzystnego zakupu pojazdu przez naszego klienta. Możemy również negocjować cenę w Państwa imieniu.

spacjaMotoryzacja to nasza pasja, Wszystko zaczęło się w latach 80-tych od motorowerów marki komar, motorynek,simson, motocykli wsk, MZ itd. Już jako młodzi chłopcy uczyliśmy się sami naprawiać swoje rumaki często wymieniając je na lepszy model i nieustannie dążąc do doskonałości. Wszystkie niedziele spędzaliśmy na giełdach samochodowych obserwując umowy kupna – sprzedaży. Bacznie przyglądaliśmy się i uczyliśmy zasad dość specyficznego rynku motoryzacyjnego. Już w tamtym okresie poznaliśmy wszystkie sztuczki handlarzy i wiedzieliśmy jak się przed nimi uchronić. Uzbrojeni w teorię i młodzieńczy zapał przeszliśmy przez wszystkie etapy handlu małymi i dużymi fiatami, polonezami, ładami i wszystkimi innymi zdobyczami motoryzacji dostępnymi w tamtym okresie. Handel krajowy stał się dla nas rutyną do czasu transformacji i otwarcia Europejskiego rynku motoryzacyjnego na Polskę. Był to następny stopień o wiele trudniejszy, ale bardziej fascynujący. Pierwsze auta sprowadzaliśmy do kraju już w roku 1997. Przemierzyliśmy Europę wszerz i wzdłuż – Niemcy, Belgia, Francja, Holandia, Litwa, Włochy, Szwajcaria. Na własnej skórze nauczyliśmy się sztuczek handlarzy Europejskich to znaczy Turków, Ukraińców, Polaków i Litwinów. Zaczynaliśmy jako prywatny importer samochodów w blaszanym garażu, który był wynajęty.
spacjaJako firma motoryzacyjna istniejemy na Europejskim rynku już 12 lat. Początkowo używaliśmy nazwy PHU MiR Bezpośredni Importer Samochodów Używanych. Przez te lata zdobyliśmy setki zadowolonych klientów i postawiliśmy na budowanie marki. W 2013 roku firma zmieniła nazwę na S-Car.pl. Dzisiaj nasza marka kojarzona jest przez wielu z uczciwością, zadowoleniem i satysfakcją. Przez lata zdobywaliśmy nowe specjalizacje w branży motoryzacyjnej między innymi naprawy blacharsko-lakiernicze, serwis szyb samochodowych, autodetaling, usuwanie wgnieceń bez lakierowania, spawanie i naprawa plastików, mechanika oraz elektromechanika pojazdowa. Prowadzimy własny serwis samochodowy oraz trwale współpracujemy z innymi serwisami oraz dilerami samochodów w całej Polsce. Od wielu lat zawodowo skupujemy samochody na terenie kraju i prowadzimy jedną z największych sieci auto skup. Nasze doświadczenie w większości polega na praktyce związanej ze sprzedażą i zakupem aut. Inaczej mówiąc zawieramy kilka transakcji dziennie, kilkadziesiąt w tygodniu i kilkaset rocznie. Dzięki temu nasze kwalifikacje są o wiele szersze od doświadczeń rzeczoznawców, mechaników, serwisów samochodowych oraz stacji diagnostycznych, co ma istotne znaczenie podczas zakupu samochodów używanych.

spacjaJesteśmy zainteresowani stałą współpracą z firmami o profilu motoryzacyjnym oraz auto skupami z całej polski. Jeśli nie jesteś pewien, czy auto które widzisz na zdjęciu faktycznie tak wygląda, a masz wiele kilometrów do Lublina, chętnie udamy się na miejsce i zweryfikujemy ofertę, bądź kupimy pojazd dla Ciebie dzięki czemu zaoszczędzisz czas i pieniądze.
Zadzwoń lub napisz
e-mail: biuro@s-car.pl
telefon: 502 600 336
Zapraszamy

ZAUFALI NAM

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

 • Witam, ja jestem bardzo zadowolona z usługi S-Car.pl sprzedałam swoją wysłużoną corsinę tego samego dnia miły grzeczny pan przyjechał po trzech godzinach autolawetą sprawnie zapakował auto wypisał dokumenty i wypłacił gotówkę. Zdecydowanie mogę polecić tą firmę mnie do skorzystania z ich usług przekonało to że są na FACEBOOKU i każdy tam może wyrazić opinię na ich temat. Widziałem że firma s-car.pl sponsoruje koncert Drugie życie dla Szymona na Dni Świdnika 2015 wielki szacun tak dalej trzymaj s-car

  Iwona Górska
 • W s-car.pl sprzedalam juz 3 samochody i nie zmienie skupu w razie potrzeby. Auta byly w roznym stanie i roznym wieku, za kazdym razem z laweta ten sam przesympatyczny, kulturalny a co najwazniejsze LUDZKI czlowiek. Doradzil telefonicznie, zaproponowal rozsadna cene i od reki zalatwil sprawe. Jesli nie chcecie natknac sie na spaslych wszystkowiedzacych wyzyskiwaczy, to polecam s-car.pl

  IZA
 • Polecam firmę s-car ze Świdnika. Dawno nie spotkałem się z tak profesjonalnym i uczciwym podejściem. Szybko, sprawnie, w miłej atmosferze. Nie wiedziałem, że sprzedaż samochodu może być załatwiona tak przyjemnie i przede wszystkim na korzystnych warunkach finansowych.

  Szymon Lublin
 • Pewnego dnia Rozmawialem z kolega na kopalni o zamiarze sprzedania zony volvo. Powiedział że sprzedał ostatnio swojego Peugeota dwie godziny po telefonie do skupu aut s-car.pl. Zadzwoniłem pod nr tel 703 403 025 po ok trzech godzinach przyjechało dwóch młodych kulturalnych panów przy kawie w ciągu 15min odkupili ode mnie samochód. Polecam pewna i profesjonalna firma maja konto na Facebooku .

  Bogdan
 • Witam,ja jestem bardzo zadowolona z usługi S-Car.pl sprzedałam swoją wysłużoną corsinę tego samego dnia miły grzeczny pan przyjechał po trzech godzinach autolawetą sprawnie zapakował auto wypisał dokumenty i wypłacił gotówkę.Zdecydowanie mogę polecić tą firmę mnie do skorzystania z ich usług przekonało to że są na FACEBOOKU i każdy tam może wyrazić opinię na ich temat.

  Iwona Górska
 • Szczerze polecam uslugi tej firmy. Facet naprawde ludzki, nie zdziera, nie oszukuje. Kupil ode mnie juz 3 auta w roznym stanie, doradzil, wycenil. Jestem naprawde zadowolona!! Polecam!:)))))

  Iza Maryna Jesionek
 • Cała transakcja poszła sprawnie i miłej atmosferze, czego z reguły nie można powiedzieć o innych firmach tego type. Pozdrawiam i polecam!

  Robert Czapkowski
 • Polecam S-Car.pl, szybka i bardzo miła obsługa...

  Ewelina Supryn

SKUP AUT WSZYSTKICH MAREK
Kupimy każdy model samochodu!