Skontaktuj się nami: +48 502 600 336

S-Car Team – w maratonie nie ma przegranych

Na przełomie ostatnich lat w Polsce znacznie wzrosła liczba osób biegających a co za tym idzie również amatorskich imprez biegowych. Nie wiem do końca co jest motorem napędowym tak wspaniałego zjawiska ale osobiście uważam że możliwość uczestnictwa w różnych biegach amatorskich gra w tym wypadku olbrzymią rolę. Biegi organizowane są właściwie cało rocznie i mają zasięg ogólnopolski. W śród imprez biegowych znajdą coś dla siebie zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane. Biegi organizowane są na dystansach 5km,10km,21km,42km i więcej. Co jest fenomenem w tej dziedzinie sportu zaawansowani biegacze chętnie biorą udział w krótkich biegach w raz z początkującymi jak i odwrotnie.Imprezy biegowe odbywają się w świetnym klimacie panuje na nich wspaniała atmosfera. Biegi amatorskie są bardzo ekscytujące i budzą wiele emocji nie tylko wśród biegaczy ale i osób kibicujących. Uczestnicząc w biegu stajemy się świadkami sportowej rywalizacji i morderczej walki ze swoimi słabościami. Chociaż nie wielu zawodników walczy o miejsce na podium uwierzcie mi że dla każdego udział w biegu jest tak samo ważny. Jak wielu biegaczy na trasie tak wiele planów i celów w ich głowach. Jedni startują po raz pierwszy żeby sprawdzić czy dadzą radę, inni sukcesywnie poprawiają swoje wyniki z ubiegłego sezonu. Tak czy inaczej żaden z uczestników nie czuje się przegrany. Wręcz przeciwnie wszystkich na mecie łączy to samo uczucie satysfakcji,sukcesu i zwycięstwa. A czy mają powody do dumy? Na to pytanie odpowiecie sobie sami stając na linii startu w najbliższych zawodach biegowych. Zostań zwycięzcą.

ZAUFALI NAM

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

 • Witam, ja jestem bardzo zadowolona z usługi S-Car.pl sprzedałam swoją wysłużoną corsinę tego samego dnia miły grzeczny pan przyjechał po trzech godzinach autolawetą sprawnie zapakował auto wypisał dokumenty i wypłacił gotówkę. Zdecydowanie mogę polecić tą firmę mnie do skorzystania z ich usług przekonało to że są na FACEBOOKU i każdy tam może wyrazić opinię na ich temat. Widziałem że firma s-car.pl sponsoruje koncert Drugie życie dla Szymona na Dni Świdnika 2015 wielki szacun tak dalej trzymaj s-car

  Iwona Górska
 • W s-car.pl sprzedalam juz 3 samochody i nie zmienie skupu w razie potrzeby. Auta byly w roznym stanie i roznym wieku, za kazdym razem z laweta ten sam przesympatyczny, kulturalny a co najwazniejsze LUDZKI czlowiek. Doradzil telefonicznie, zaproponowal rozsadna cene i od reki zalatwil sprawe. Jesli nie chcecie natknac sie na spaslych wszystkowiedzacych wyzyskiwaczy, to polecam s-car.pl

  IZA
 • Polecam firmę s-car ze Świdnika. Dawno nie spotkałem się z tak profesjonalnym i uczciwym podejściem. Szybko, sprawnie, w miłej atmosferze. Nie wiedziałem, że sprzedaż samochodu może być załatwiona tak przyjemnie i przede wszystkim na korzystnych warunkach finansowych.

  Szymon Lublin
 • Pewnego dnia Rozmawialem z kolega na kopalni o zamiarze sprzedania zony volvo. Powiedział że sprzedał ostatnio swojego Peugeota dwie godziny po telefonie do skupu aut s-car.pl. Zadzwoniłem pod nr tel 703 403 025 po ok trzech godzinach przyjechało dwóch młodych kulturalnych panów przy kawie w ciągu 15min odkupili ode mnie samochód. Polecam pewna i profesjonalna firma maja konto na Facebooku .

  Bogdan
 • Witam,ja jestem bardzo zadowolona z usługi S-Car.pl sprzedałam swoją wysłużoną corsinę tego samego dnia miły grzeczny pan przyjechał po trzech godzinach autolawetą sprawnie zapakował auto wypisał dokumenty i wypłacił gotówkę.Zdecydowanie mogę polecić tą firmę mnie do skorzystania z ich usług przekonało to że są na FACEBOOKU i każdy tam może wyrazić opinię na ich temat.

  Iwona Górska
 • Szczerze polecam uslugi tej firmy. Facet naprawde ludzki, nie zdziera, nie oszukuje. Kupil ode mnie juz 3 auta w roznym stanie, doradzil, wycenil. Jestem naprawde zadowolona!! Polecam!:)))))

  Iza Maryna Jesionek
 • Cała transakcja poszła sprawnie i miłej atmosferze, czego z reguły nie można powiedzieć o innych firmach tego type. Pozdrawiam i polecam!

  Robert Czapkowski
 • Polecam S-Car.pl, szybka i bardzo miła obsługa...

  Ewelina Supryn

SKUP AUT WSZYSTKICH MAREK
Kupimy każdy model samochodu!

Całodobowa Infolinia
Całodobowa Infolinia

PATRYK LEWICKI jest do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu:

515 515 346
infolinia
SUGESTIE, SKARGI, UWAGI, PODZIĘKOWANIA DO OBSŁUGI PROSIMY ZGŁASZAĆ POD ADRESEM E-MAIL: biuro@s-car.pl - ZA CO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!