Darmowa, natychmiastowa wycena online
Zgłoś auto do sprzedaży - to zajmie tylko chwilkę!
x

Krok 1.

Wpisz markę samochodu

Wpisz model samochodu

Krok 2.

Rok produkcji auta

Krok 3.

Stan samochodu

Krok 4.

Województwo

Miejscowość

Krok 5.

Numer telefonu

oferty@s-car.plbiuro@s-car.pl
Skontaktuj się nami: +48 502 600 336

Napisz do nas: oferty@s-car.pl

Samochody za 500 plus

Przeglądając artykuły prasowe możemy być świadkami wielkiego bumu motoryzacyjnego w Polsce, ponieważ zgodnie z tymi doniesieniami rodziny masowo kupują samochody za pieniądze dla dzieci. Osobiście uważam, że są to pewnego rodzaju spekulacje oraz przepychanki polityczne. Nasza firma www.s-car.pl Skup AUT od wielu lat przygląda się wszelkiego rodzaju politycznym i gospodarczym rewolucjom, które to mają bezpośredni wpływ na sprzedaż samochodów.

W naszym odczuciu wygląda to następująco: od mają 2016 do 15 lipca 2016 odnotowaliśmy zupełną stagnację w obrocie samochodami. Natomiast ożywienie na rynku sprzedaży aut nadeszło w lipcu i utrzymuje się na niezłym poziomie do chwili obecnej.

Porównując aktualne statystyki sprzedaży samochodów, do poprzednich lat, ożywienie na rynku motoryzacyjnym przychodziło po 15 sierpnia i utrzymywało się na podobnym poziomie. Końcem sezonu wakacyjnego większość Polaków była już po urlopach i mieli więcej czasu na uporządkowanie spraw domowych.

oooPassa na rynku motoryzacyjnym zazwyczaj utrzymuje się do 1 Listopada (Wszystkich Świętych). Korzystając z okazji odwiedzin na grobach bliskich Polacy mogą pochwalić się przed rodziną nowo zakupionym autem. Po tym okresie zazwyczaj kończą się planowane zakupy naszych czterech kółek. Wtedy to zazwyczaj aura na dworze staje się mniej przyjazna, trudniej jest ocenić stan wizualny zakupionego pojazdu, na przykład jeśli karoseria jest pokryta śniegiem lub lodem. Jednak to wcale nie oznacza, że auta w zimie wcale się nie sprzedają. Zaczynają działać inne czynniki m.in. pierwsze mrozy, a nasza stara maszyna nie chce odpalić – jest to częstym impulsem do wymiany auta, lub pod koniec roku kończy się polisa OC czy badania techniczne – przy tej okazji również można pomyśleć o wymianie auta na nowe, jeśli w naszym pojeździe pojawia się już coraz więcej śladów korozji, a wiadomo na wiosnę kiedy śniegi stopnieją cała „ruda” odsłoni swoje oblicze w pełnej krasie i auto będzie miało jedynie wartość złomową.

Wracając do programu 500 plus, uważam że taki zastrzyk finansowy nie dobije się bez echa na rynku motoryzacyjnym, ponieważ naturalnie podniesie się standard życia wielu rodzin, ale nie ma co popadać w euforię, gdyż rząd równolegle podnosi cenę ubezpieczeń OC – co staje się coraz większą przeszkodą w zakupie auta.

Osobiście bardzo wierzę w mądrość Polaków, wierzę i ufam, że wymieniając pojazdy myślą przede wszystkim o podniesieniu bezpieczeństwa przewożonych pociech, co wiąże się oczywiście z wymianą starego skorodowanego grata na bezpieczne i nowoczesne auto – czego wszystkim serdecznie życzymy www.s-car.pl

 

ZAUFALI NAM

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

 • Witam, ja jestem bardzo zadowolona z usługi S-Car.pl sprzedałam swoją wysłużoną corsinę tego samego dnia miły grzeczny pan przyjechał po trzech godzinach autolawetą sprawnie zapakował auto wypisał dokumenty i wypłacił gotówkę. Zdecydowanie mogę polecić tą firmę mnie do skorzystania z ich usług przekonało to że są na FACEBOOKU i każdy tam może wyrazić opinię na ich temat. Widziałem że firma s-car.pl sponsoruje koncert Drugie życie dla Szymona na Dni Świdnika 2015 wielki szacun tak dalej trzymaj s-car

  Iwona Górska
 • W s-car.pl sprzedalam juz 3 samochody i nie zmienie skupu w razie potrzeby. Auta byly w roznym stanie i roznym wieku, za kazdym razem z laweta ten sam przesympatyczny, kulturalny a co najwazniejsze LUDZKI czlowiek. Doradzil telefonicznie, zaproponowal rozsadna cene i od reki zalatwil sprawe. Jesli nie chcecie natknac sie na spaslych wszystkowiedzacych wyzyskiwaczy, to polecam s-car.pl

  IZA
 • Polecam firmę s-car ze Świdnika. Dawno nie spotkałem się z tak profesjonalnym i uczciwym podejściem. Szybko, sprawnie, w miłej atmosferze. Nie wiedziałem, że sprzedaż samochodu może być załatwiona tak przyjemnie i przede wszystkim na korzystnych warunkach finansowych.

  Szymon Lublin
 • Pewnego dnia Rozmawialem z kolega na kopalni o zamiarze sprzedania zony volvo. Powiedział że sprzedał ostatnio swojego Peugeota dwie godziny po telefonie do skupu aut s-car.pl. Zadzwoniłem pod nr tel 703 403 025 po ok trzech godzinach przyjechało dwóch młodych kulturalnych panów przy kawie w ciągu 15min odkupili ode mnie samochód. Polecam pewna i profesjonalna firma maja konto na Facebooku .

  Bogdan
 • Witam,ja jestem bardzo zadowolona z usługi S-Car.pl sprzedałam swoją wysłużoną corsinę tego samego dnia miły grzeczny pan przyjechał po trzech godzinach autolawetą sprawnie zapakował auto wypisał dokumenty i wypłacił gotówkę.Zdecydowanie mogę polecić tą firmę mnie do skorzystania z ich usług przekonało to że są na FACEBOOKU i każdy tam może wyrazić opinię na ich temat.

  Iwona Górska
 • Szczerze polecam uslugi tej firmy. Facet naprawde ludzki, nie zdziera, nie oszukuje. Kupil ode mnie juz 3 auta w roznym stanie, doradzil, wycenil. Jestem naprawde zadowolona!! Polecam!:)))))

  Iza Maryna Jesionek
 • Cała transakcja poszła sprawnie i miłej atmosferze, czego z reguły nie można powiedzieć o innych firmach tego type. Pozdrawiam i polecam!

  Robert Czapkowski
 • Polecam S-Car.pl, szybka i bardzo miła obsługa...

  Ewelina Supryn

SKUP AUT WSZYSTKICH MAREK
Kupimy każdy model samochodu!