Skontaktuj się nami: +48 502 600 336

Powiedział policjantom, że źle zaparkowali. W odpowiedzi usłyszał, że jest stary i głupi…JEST VIDEO!

Pan Jerzy zwrócił delikatnie policjantom uwagę na źle zaparkowany przez nich pojazd. Skończyło się zarzutem łamania prawa aż 3h pobytem na komisariacie i zasłabnięciem. Czy tej sytuacji można było uniknąć?
Na ulicach Krakowa policja prowadziła akcję „niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. Jej celem było  zwrócenie uwagi na pieszych oraz przechodzących przez ulice w niedozwolonych miejscach.

– Szedłem do sklepu po drobne  zakupy, nieopodal zobaczyłem policyjny radiowóz zaparkowany na trawniku. Obok stał jakiś Pan i rozmawiał z policjantami. Chciałem zwrócić im uwagę, żeby przeparkowali radiowóz, bo stojąc tam niszczyli trawnik – relacjonuje pan Jerzy

Mężczyzna poprosił o przeparkowanie radiowozu,zaś policjanci  zarzucili mu, że przeszedł przez jezdnię w niedozwolonym miejscu. Chcieli ukarać go mandatem.

Pan Jerzy nie miał jednak przy sobie dokumentów, odmówił również podania swojego nazwiska, bo wbrew temu co twierdzili, uważał, że przeszedł przez jezdnię jednak w dozwolonym miejscu. Jego zdaniem policjanci chcieli go ukarać, ponieważ zwrócił im uwagę.

 

Pan Jerzy został przewieziony na komisariat policji. Tam pod swoim adresem miał usłyszeć niewybredne żarty i komentarze. Funkcjonariusze mieli porównać jego zachowanie do „osiedlowego szczyla”. W jego kierunku miału paść też słowa „stary, a głupi”.
Rzecznik prasowy krakowskiej policji nie ma pewności, czy takie słowa funkcjonariuszy były przekroczeniem granic uprawnień funkcjonariuszy.

– Policjanci porównali jego zachowanie do „osiedlowego szczyla”. Czy to było znieważenie, będziemy wyjaśniać w postępowaniu. W tej chwili nie mogę tego ocenić – mówi mł. insp. Sebastian Gleń.

Na miejscu gdy znaleźli się już na  komisariacie, zgonie z poleceniem służb mundurowych, pan Jerzy podał oficerowi dyżurnemu wszystkie dane. Liczył na raz dwa  zakończenie tej absurdalnej według niego sytuacji. Kazano mu jednak jeszcze  czekać. Po trzech godzinach, ok. godziny 21:00 Pan Jerzy Ś. zasłabł. Wezwano w tej sytuacji pogotowie ratunkowe. Zaczął się kolejny etap drwin i żartów pod jego adresem. Okazało się, że  żartowali  już nie tylko policjanci, ale i ratownicy z tego zajścia.
Pan Jerzy usłyszał, że na pewno udaje. Po chwili grożono mu lekarstwem z pieprzem, sugerując użycie policyjnego gazu. Na zarejestrowanym przez niego nagraniu słychać też, jak jeden z ratowników intonuje piosenkę „Nie płacz, kiedy odjadę”.

UWAGA!
To jeszcze nie koniec. W drodze do szpitala z telefonu jednego z sanitariuszy popłynęła pieśń pogrzebowa.

Pan Jerzy złożył skargę na działania  służb policji oraz ratowników z pogotowia ratunkowego. Chce, aby całą sprawę zbadał sąd.

 

 

Źródło TVN X-news

ZAUFALI NAM

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

 • Witam, ja jestem bardzo zadowolona z usługi S-Car.pl sprzedałam swoją wysłużoną corsinę tego samego dnia miły grzeczny pan przyjechał po trzech godzinach autolawetą sprawnie zapakował auto wypisał dokumenty i wypłacił gotówkę. Zdecydowanie mogę polecić tą firmę mnie do skorzystania z ich usług przekonało to że są na FACEBOOKU i każdy tam może wyrazić opinię na ich temat. Widziałem że firma s-car.pl sponsoruje koncert Drugie życie dla Szymona na Dni Świdnika 2015 wielki szacun tak dalej trzymaj s-car

  Iwona Górska
 • W s-car.pl sprzedalam juz 3 samochody i nie zmienie skupu w razie potrzeby. Auta byly w roznym stanie i roznym wieku, za kazdym razem z laweta ten sam przesympatyczny, kulturalny a co najwazniejsze LUDZKI czlowiek. Doradzil telefonicznie, zaproponowal rozsadna cene i od reki zalatwil sprawe. Jesli nie chcecie natknac sie na spaslych wszystkowiedzacych wyzyskiwaczy, to polecam s-car.pl

  IZA
 • Polecam firmę s-car ze Świdnika. Dawno nie spotkałem się z tak profesjonalnym i uczciwym podejściem. Szybko, sprawnie, w miłej atmosferze. Nie wiedziałem, że sprzedaż samochodu może być załatwiona tak przyjemnie i przede wszystkim na korzystnych warunkach finansowych.

  Szymon Lublin
 • Pewnego dnia Rozmawialem z kolega na kopalni o zamiarze sprzedania zony volvo. Powiedział że sprzedał ostatnio swojego Peugeota dwie godziny po telefonie do skupu aut s-car.pl. Zadzwoniłem pod nr tel 703 403 025 po ok trzech godzinach przyjechało dwóch młodych kulturalnych panów przy kawie w ciągu 15min odkupili ode mnie samochód. Polecam pewna i profesjonalna firma maja konto na Facebooku .

  Bogdan
 • Witam,ja jestem bardzo zadowolona z usługi S-Car.pl sprzedałam swoją wysłużoną corsinę tego samego dnia miły grzeczny pan przyjechał po trzech godzinach autolawetą sprawnie zapakował auto wypisał dokumenty i wypłacił gotówkę.Zdecydowanie mogę polecić tą firmę mnie do skorzystania z ich usług przekonało to że są na FACEBOOKU i każdy tam może wyrazić opinię na ich temat.

  Iwona Górska
 • Szczerze polecam uslugi tej firmy. Facet naprawde ludzki, nie zdziera, nie oszukuje. Kupil ode mnie juz 3 auta w roznym stanie, doradzil, wycenil. Jestem naprawde zadowolona!! Polecam!:)))))

  Iza Maryna Jesionek
 • Cała transakcja poszła sprawnie i miłej atmosferze, czego z reguły nie można powiedzieć o innych firmach tego type. Pozdrawiam i polecam!

  Robert Czapkowski
 • Polecam S-Car.pl, szybka i bardzo miła obsługa...

  Ewelina Supryn

SKUP AUT WSZYSTKICH MAREK
Kupimy każdy model samochodu!

Całodobowa Infolinia
Całodobowa Infolinia

PATRYK LEWICKI jest do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu:

515 515 346
infolinia
SUGESTIE, SKARGI, UWAGI, PODZIĘKOWANIA DO OBSŁUGI PROSIMY ZGŁASZAĆ POD ADRESEM E-MAIL: biuro@s-car.pl - ZA CO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!