Skontaktuj się nami: +48 502 600 336

S-Car Team – bieg Solidarności Świdnik 16 lat temu

W dniu jutrzejszym odbędzie się jedna z większych imprez biegowych w regionie Polski Wschodniej Bieg Solidarności „Lubelski Lipiec 1980” Będzie to już chyba 24 edycja tego biegu jeśli czegoś nie pomyliłem, a więc można powiedzieć że impreza trwale wpisała się już do kalendarza biegowego oraz do wydarzeń sportowo kulturalnych miasta Świdnika.Od paru lat bieg który był organizowany na trasie Świdnik-Lublin urósł do rangi półmaratonu. W swoich początkach był to bieg na dystansie 12500m i przebiegał od Placu Konstytucji 3-go Maja w Świdniku przez Al. Lotników Polskich, Kalinówkę,Dr Męcz. Majdanka i kończył się na stadionie Start w Lublinie przy AL Zygmuntowskich.Dlaczego o tym wspominam? W dniu 14.10.2000r. czyli prawie 16 lat temu w godzinach rannych przechodząc Placem Konstytucji zauważyłem jakieś zamieszanie. Wzbudziło to moje zainteresowanie okazało się że jest to start jakiegoś fajnego biegu ze Świdnika do Lublina a że akurat nie miałem innych planów stwierdziłem że fajnie będzie wziąść udział w takiej imprezie. Zapisy ciągle trwały więc opłaciłem jakąś tam symboliczną opłatę startową i otrzymałem nr startowy. Ogólnie nie byłem specjalnie przygotowany do biegu więc wystartowałem tak jak stałem. Na sobie miałem ciężkie buty typu sportowego, spodnie dresowe z grubego ortalionu (prawie śniegowce) oraz czarną bluzę z kapturem i podkoszulkę. Z całego biegu pamiętam tylko trzy rzeczy. Start, obtarcia i poparzenia pachwinowe oraz metę. Bluzy z kapturem pozbyłem się szybko po tym jak zrobiła się ciężka od wilgoci i potu, Bieg zleciał mi raczej na opracowaniu techniki pozbycia się spodni z ortalionu. Na wysokości Jednostki Wojskowej miałem już olbrzymie rany i odparzenia. Do mety było bliżej niż do Świdnika więc wyjście było jedno uratować swój honor i ukryć bul na twarzy okrążając stadion w czarnych ortalionowych waciakach. Tak oto los chciał mnie zniechęcić do biegania ,ale na szczęście po 14 latach 7 czerwca 2014 wziąłem udział w 22-gim biegu Solidarności ale to już historia na następny temat.

ZAUFALI NAM

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

 • Witam, ja jestem bardzo zadowolona z usługi S-Car.pl sprzedałam swoją wysłużoną corsinę tego samego dnia miły grzeczny pan przyjechał po trzech godzinach autolawetą sprawnie zapakował auto wypisał dokumenty i wypłacił gotówkę. Zdecydowanie mogę polecić tą firmę mnie do skorzystania z ich usług przekonało to że są na FACEBOOKU i każdy tam może wyrazić opinię na ich temat. Widziałem że firma s-car.pl sponsoruje koncert Drugie życie dla Szymona na Dni Świdnika 2015 wielki szacun tak dalej trzymaj s-car

  Iwona Górska
 • W s-car.pl sprzedalam juz 3 samochody i nie zmienie skupu w razie potrzeby. Auta byly w roznym stanie i roznym wieku, za kazdym razem z laweta ten sam przesympatyczny, kulturalny a co najwazniejsze LUDZKI czlowiek. Doradzil telefonicznie, zaproponowal rozsadna cene i od reki zalatwil sprawe. Jesli nie chcecie natknac sie na spaslych wszystkowiedzacych wyzyskiwaczy, to polecam s-car.pl

  IZA
 • Polecam firmę s-car ze Świdnika. Dawno nie spotkałem się z tak profesjonalnym i uczciwym podejściem. Szybko, sprawnie, w miłej atmosferze. Nie wiedziałem, że sprzedaż samochodu może być załatwiona tak przyjemnie i przede wszystkim na korzystnych warunkach finansowych.

  Szymon Lublin
 • Pewnego dnia Rozmawialem z kolega na kopalni o zamiarze sprzedania zony volvo. Powiedział że sprzedał ostatnio swojego Peugeota dwie godziny po telefonie do skupu aut s-car.pl. Zadzwoniłem pod nr tel 703 403 025 po ok trzech godzinach przyjechało dwóch młodych kulturalnych panów przy kawie w ciągu 15min odkupili ode mnie samochód. Polecam pewna i profesjonalna firma maja konto na Facebooku .

  Bogdan
 • Witam,ja jestem bardzo zadowolona z usługi S-Car.pl sprzedałam swoją wysłużoną corsinę tego samego dnia miły grzeczny pan przyjechał po trzech godzinach autolawetą sprawnie zapakował auto wypisał dokumenty i wypłacił gotówkę.Zdecydowanie mogę polecić tą firmę mnie do skorzystania z ich usług przekonało to że są na FACEBOOKU i każdy tam może wyrazić opinię na ich temat.

  Iwona Górska
 • Szczerze polecam uslugi tej firmy. Facet naprawde ludzki, nie zdziera, nie oszukuje. Kupil ode mnie juz 3 auta w roznym stanie, doradzil, wycenil. Jestem naprawde zadowolona!! Polecam!:)))))

  Iza Maryna Jesionek
 • Cała transakcja poszła sprawnie i miłej atmosferze, czego z reguły nie można powiedzieć o innych firmach tego type. Pozdrawiam i polecam!

  Robert Czapkowski
 • Polecam S-Car.pl, szybka i bardzo miła obsługa...

  Ewelina Supryn

SKUP AUT WSZYSTKICH MAREK
Kupimy każdy model samochodu!

Całodobowa Infolinia
Całodobowa Infolinia

PATRYK LEWICKI jest do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu:

515 515 346
infolinia
SUGESTIE, SKARGI, UWAGI, PODZIĘKOWANIA DO OBSŁUGI PROSIMY ZGŁASZAĆ POD ADRESEM E-MAIL: biuro@s-car.pl - ZA CO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!