+48 502 600 336 Lublin+48 502 600 336 Warszawa+48 502 600 336 Kielce+48 502 600 336 Łódźbiuro@s-car.ploferty@s-car.pl
Click to open popup
Masz auto do sprzedania?
Kliknij i Zostaw nam numer
Zadzwonimy za chwilę
Skontaktuj się nami: +48 502 600 336
Napisz do nas: biuro@s-car.pl

Blog

gg
Niebezpieczna gra dotarła do Polski

Niebezpieczna gra dotarła do Polski. Doszło do pierwszych okaleczeń. „Niebieski wieloryb”, której uczestników namawia się do popełnienia samobójstwa. Uczestnik gry otrzymuje 50 zadań, przy czym ostatnie polega na odebraniu sobie życia. Wśród poleceń są m.in.: budzenie się o 4.20 rano i oglądanie strasznego filmu, stawanie na krawędzi dachu czy samookaleczenie.

 

https://web.facebook.com/autoskup.fm/posts/1644210292259865

 

Czytaj więcej
Ekipa filmowa TVN TURBO. Maluch 126p skup samochodów
RELACJA Z WIZYTY TVN TURBO W S-CAR.PL

TVN Turbo. Fotorelacja Maluch 126p. skup samochodów

Moi Drodzy tak jak wspominałem w czwartek 16.02.2017r gościliśmy w firmie S-Car.pl ekipę telewizyjną z TVN Turbo. Jeśli śledzicie nasz fanpage @autoskup.fm lub bywacie na naszej stronie internetowej www.s-car.pl na pewno już wiecie, że od pewnego czasu jesteśmy w posiadaniu zabytkowego fiata 126p. Z uwagi na to że nasz maluszek jest unikatem na skalę światową chcieliśmy zbadać jego faktyczną wartość rynkową. Aby tego dokonać nie mieliśmy innego wyjścia jak wystawić pojazd na sprzedaż za wygórowaną cenę i czekać na ewentualne oferty. Tak też zrobiliśmy na portalu OLX umieściliśmy ogłoszenie o sprzedaży malucha za 100 tyś zł ;)Początkowo kwota miała być o wiele mniejsza ale patrząc na nasz skarb obawialiśmy się że znajdzie się ktoś kto go po prostu będzie chciał kupić i cały plan będzie spalony. A więc twardo 100 tyś i nie ma przeproś. Nie ukrywam że ogłoszenie dało naszemu maluszkowi sporą popularność, obejrzało go w krótkim czasie około 100 tyś osób. Nie ukrywam również że dostaliśmy wiele poważnych ofert zakupu które to po części przybliżyły nam realną wartość maluszka z roku 1975 i muszę powiedzieć że wartość na dzień dzisiejszy jest dość imponująca. Celowo pomijam cyfry i kwoty aby nie siać spekulacji ale nie trzeba geniuszu żeby zauważyć rosnącą popularność Fiata 126p w kraju jak i na świecie a co za tym idzie również rośnie jego wartość. Nasze ogłoszenie obudziło również szeroką falę hejtu w internecie pojawił się na paru dość znaczących profilach facebook oraz forach internetowych , w tym miejscu gorąco pozdrawiamy pomysłodawców i właścicieli. Na szczęście maluch cieszy się większą ilością zwolenników i obrońców niż atakujących, no bo kto podniesie rękę na mniejszego 🙂 Ktoś mógłby zapytać dlaczego nie wystawiliśmy aukcji Allegro od 1 zł ? Niestety Allegro zablokowało możliwość wystawiania tego rodzaju przedmiotów na licytację po tym jak ostatni maluch osiągnął cenę ponad 1 mln złotych. No dobrze ale wracając do telewizji TVN. Całą sytuację zapoczątkował portal Wirtualna Polska który to zamieścił artykuł o naszym małym skarbie na swoich łamach. Pewnego dnia skontaktowała się z nami Pani redaktor Agata Zjawińska z TVN Turbo i wyraziła zainteresowanie naszym maluchem. Początkowo uznaliśmy to za dobry żart aby wkrótce przekonać się że się jak bardzo się mylimy kiedy cała ekipa telewizyjna pojawiła się u bram naszej firmy.

Nie ukrywam, że wizyta TVN TURBO w firmie o profilu motoryzacyjnym jest pewnego rodzaju wydarzeniem nadzwyczajnym żeby nie powiedzieć wyróżnieniem czy zaszczytnym. Nasza hala garażowa szybko zamieniła się w plan filmowy a jego głównym punktem stał się nasz malec, który oczywiście puszył się, napinał swoje muskuły z całych sił ,aby w świetle kamer i reflektorów wyglądać jak Maserati 🙂

 

 

 

 

 

SKUP AUT AUTO SKUPKamera telewizyjna zajrzała w każdy punkt naszego małego samochodu nie pomijając nawet tych najbardziej intymnych miejsc jak tłumik czy filtr powietrza 🙂

 

 

 

 

 

Nie brakowało przy tym zabawnych sytuacji, bo jak się okazuje kamera telewizyjna mieści się w maluchu ale bez operatora albo na odwrót. Nawet ja miałem szansę dowiedzieć się dlaczego do tej pory nie zostałem gwiazdą filmową, trema przed kamerami jest dla mnie nie do pokonania a więc nie martwcie się nadal pozostanę w zawodzie i będę odkupował Wasze samochody 🙂 Jeszcze parę pamiątkowych fotek z Panią Agatą i już patrzyliśmy jak samochód TVN odjeżdża w kierunku Katowic. Mogę Wam zdradzić że zaprosiliśmy TVN Turbo na kolejne wizyty do firmy S-Car.pl może tym razem na program o najlepszym skupie samochodów? Nie znamy jeszcze szczegółów czy i kiedy taki program się odbędzie ale zawsze warto śledzić nasz fanpage będziemy informowali Was na bieżąco.

 

Czytaj więcej
Przechwytywanie
EKIPA TVN TURBO W NASZEJ FIRMIE S-CAR.PL

Moi Drodzy w dniu dzisiejszym w firmie S-Car.pl gościliśmy ekipę filmową z TVN Turbo. Pełną relację z wizyty telewizji TVN znajdziecie już niedługo na naszej stronie internetowej www.s-car.pl  oraz na naszym fanpageu: https://web.facebook.com/autoskup.fm

Przechwytywanie

 

 

 

 

Czytaj więcej
ff
Ostania szansa na zapisy do „3 DYCHA DO MARATONU”

Kto nie zdążył zapisać się na TRZECIĄ DYCHĘ DO MARATONU MA JESZCZE SZANSE. Po rozmowie dowiedzieliśmy się, że w sobotę od 10:00 macie szanse odebrać pakiet tylko osobiście w biurze. Ilość ograniczona. Czyli kto pierwszy ten lepszy. Zdradzić możemy, że zostało około 100 pakietów

 

3 dycha do maratonu

ff

Czytaj więcej
maluch dla Toma Hanksa
Maluch dla Toma Hanksa 1975r jak nowy od naszej firmy.

Moi drodzy na pewno słyszeliście o akcji Maluch dla Toma Hanksa, Akcja organizowana jest w Bielsko Białej. Do akcji włączyło się podobno wiele firm oraz jeden ze znanych kierowców rajdowych. Akcja ma charakter częściowo charytatywny ponieważ środki pozyskane podczas akcji mają trafić do jednego ze szpitali w Bielsko Białej. Ekipa www.S-Car.pl włącza się do akcji Maluch dla Hanksa. Jesteśmy w posiadaniu najpiękniejszego malucha w Polsce a może na świecie. Jest to model z 1975r z pierwszej serii produkcji, auto jest zachowane w idealnym stanie można powiedzieć nowym z niewielkimi śladami użytkowania. Nasz maluch jest w 100% oryginalny i w 100% sprawny. Posiadanie takiego cuda daje nam wiele radości oraz powodów do dumy i nigdy nie oddali byśmy go za żadne skarby świata. Informujemy że jeśli organizatorzy zainteresowali by się naszym maluchem który wyceniony jest na 100 tyś zł PLN , firma S-Car.pl przekaże połowę tej kwoty czyli 50 tyś zł PLN na cele charytatywne.Tylko mając świadomość że nasz skarb przyczyni się do ratowania życia będziemy gotowi na jego sprzedaż.


https://www.youtube.com/watch?v=8RJjbWf_uWE&t=338s

maluch dla Toma Hanksa

maluch dla Toma Hanksa

 

Czytaj więcej
MAPA_3DYCHA_NOCNA
Trwają zapisy do 3 Dychy Do Maratonu..

Ruszają zapisy do Trzeciej Dychy do Maratonu. Kto z Was będzie brał udział ?

 

MAPA_3DYCHA_NOCNA

 

https://web.facebook.com/autoskup.fm/posts/1561068093907419

Czytaj więcej
nissan_qashqai_dci_front
Jeszcze większe OC w 2017 roku

Właścicieli pojazdów, którzy ubezpieczyli swoje samochody w pierwszej połowie 2016 roku czeka poważny szok, który – może być jeszcze większy – jeśli weźmie się pod uwagę zapowiadane dalsze podwyżki OC.

OC samochodowe 2017

Powód zaistniałego stanu rzeczy jest niejednoznaczny. Część ekspertów tłumaczy wzrost stawek obowiązkowego ubezpieczenia OC faktem, iż od pewnego czasu produkt ten był nierentowny i przynosił ubezpieczycielom więcej strat niż zysków. Inni wzrost cen OC i AC łączą bezpośrednio z ustawą z dnia 15 stycznia 2016 roku o podatku od niektórych instytucji finansowych, która nakłada na firmy ubezpieczeniowe obowiązek comiesięcznego odprowadzania podatku od ich aktywów. Nie brakuje również głosów, które podkreślają, że tak duży wzrost cen OC jest spowodowany cwaniactwem i chciwością niektórych ubezpieczycieli, którzy chcą wykorzystać ogólny trend wzrostowy do dużego i szybkiego zarobku. Warto również pamiętać o działaniach Komisji Nadzoru Finansowego, która – jeśli można to tak ująć – wręcz nakazała firmą podniesienie składek na ubezpieczenie OC. Niezależnie od bezpośredniej przyczyny lub przyczyn sytuacji na rynku produktów ubezpieczeniowych, na podwyżkach najbardziej cierpią właściciele samochodów, dla których początek roku 2017 nie wróży żadnej poprawy. Przeciwnie. Wszystko wskazuje na to, że ubezpieczając samochód po Nowym Roku będziemy musieli jeszcze głębiej sięgnąć do portfela.

Zapowiadany dalszy wzrost cen OC, które od początku 2016 roku wzrosły już średnio o 20-30%, jest związany z planowanym na początek 2017 roku wprowadzeniem nowych wytycznych KNF dotyczących zasad ustalania i wypłaty zadośćuczynienia za szkody niemajątkowe. Nowe wytyczne mają zapewnić poszkodowanym świadczenia na poziomie adekwatnym do rzeczywiście poniesionej szkody. Z drugiej strony będą one dodatkowym obciążeniem dla ubezpieczycieli, koszty którego ktoś będzie musiał ponieść. Nie bez wpływu na ceny ubezpieczeń będzie również wprowadzenie tzw. podatku Religi, który zakłada wnoszenie przez ubezpieczyciela opłaty na rzecz ofiar wypadków drogowych do Narodowego Funduszu Zdrowia.

Jakby tego było mało – najwięksi pechowcy za polisę OC zapłacili nawet o 150% więcej w porównaniu z ubiegłym rokiem – firmy ubezpieczeniowe zdecydowanie postanowiły oduczyć właścicieli pojazdów opłacania polis w systemie ratalnym. Oczywiście w większości firm i agencji możemy wykupić polisę – samo OC lub OC+AC – wnosząc opłatę w dwóch, a nawet czterech ratach. Musimy się jednak przy tym liczyć z kolejnym wydatkiem. Za podział należności na raty ubezpieczyciel podniesie cenę polisy nawet o 30%.

Podobnie jak w ubiegłych latach na koszt polisy wpływa wiele dodatkowych czynników – m.in.: wiek samochodu, pojemność silnika, wiek właściciela, posiadane zniżki za bezszkodową jazdę. Zgodnie z prognozami na 2017 roku najwięcej za OC zapłacą młodzi właściciele oraz posiadacze starszych samochodów.

Koszt OC w miastach wojewódzkich

Najniższa stawka
Grudzień
2014
Styczeń
2015
Czerwiec
2015
Grudzień
2015
Marzec
2016
Październik
2016
Grudzień
2016
Prognoza
na początek 2017
Wiek właściciela: 33 lata; Prawo jazdy: od 10 lat; Opłacanie składek: od 7 lat; Samochód: 5-letni Opel Astra; Szkoda: nie 296 zł 456 zł 416 zł 456 zł 502 zł 543 zł 594 zł 685 zł
Wiek właściciela: 37 lata; Prawo jazdy: od 15 lat; Opłacanie składek: od 10 lat; Samochód: 4-letni VW Golf; Szkoda: nie 271 zł 306 zł 364 zł 392 zł 440 zł 467 zł 510 zł 589 zł
Czytaj więcej
gwiezdne-na-przod
Zdobądź bilety na GWIEZDNE WOJNY – ŁOTR 1

gwiezdne-na-przod

Drodzy Fani, byliśmy wczoraj na prapremierze jako fani – miłośnicy gwiezdnych wojen i jesteśmy zafascynowani filmem.

Myślimy, że są wśród nas również fani gwiezdnych wojen, a jeśli jeszcze nie ma, to może po obejrzeniu zaczną być 🙂
Teraz Uwaga!
Chcemy Was zaprosić do Kina LOT w Świdniku. WYSYŁAMY 5 PAR (10 VOUCHERÓW DO ROZDANIA) NA GWIEZDNE WOJNY ŁOTR 1
WARUNKIEM OTRZYMANIA VOUCHERÓW JEST:

 1. Polubienie naszego fanpage,a https://web.facebook.com/autoskup.fm/
 2. Udostępnienie konkursu na swoim profilu (publicznie)
 3.  Zaznaczyć w komentarzu na naszym fanpage,u osobę z facebooka, z którą z chęcią poszedłbyś do kina na ten film 🙂

Konkurs zaczyna się od dzisiaj i trwać będzie do piątku tj.  23.12.2016

Jeśli zgłosi się więcej niż 5 osób nastąpi losowanie biletów.

UWAGA! Konta fikcyjne nie będą brane pod uwagę.

 

Czytaj więcej
tapeta
Życzenia Świąteczne

Życzenia Świąteczne

Czytaj więcej
przejscie_graniczne
Akcyza 2017 na samochody osobowe

Rząd najwyraźniej wyszedł z założenia, że Polacy kupują stare, nawet kilkunastoletnie samochody sprowadzane z zagranicy tylko dlatego, że są skąpi. Planowane radykalne zmiany w wysokości akcyzy na samochody nowe i używane ma nas z tego skąpstwa zwyczajnie wyleczyć. Z pewnością terapia będzie kosztowna, ale czy skuteczna?

wzrost akcyzy na sprowadzanie samochody

Obowiązująca obecnie stawka akcyzowa zależy od dwóch czynników – pojemności silnika i wartości pojazdu. Dla samochodów z małymi silnikami – o pojemności nieprzekraczającej 2000 ccm – wynosi ona 3,1% wartości pojazdu. W przypadku samochodów wyposażonych w silniki o większej pojemności – powyżej 2000 ccm – wartość akcyzy wynosi odpowiednio 18,5% ceny zakupu. W praktyce oznacza to, iż za sprowadzenie do kraju popularnego wśród polskich kierowców VW Passata 1,9 TDI z rocznika 2003-2004, którego wartość rynkowa wynosi około 12 tys. złotych trzeba zapłacić około 380 złotych.
Nowe przepisy akcyzowe uzależnią wysokość akcyzy od roku produkcji samochodu i pojemności jego silnika, co – przynajmniej pośrednio – ma uwzględniać czynnik środowiskowy. Na potrzeby ustalania wieku pojazdów, które mają być objęte daną stawką akcyzy przyjęto bowiem kolejne okresy stosowania norm emisji spalin. W rezultacie nowe przepisy wprowadzą 32 jasno określone stawki podatku akcyzowego. Liczba ta wynika z ośmiu kategorii pojemności silnika, dodatkowo podzielonych na cztery kategorie wiekowe pojazdów każda – pojazdy wyprodukowane od 2016, pojazdy wyprodukowane w latach 2010-2015 i 2009-2005 oraz samochody wyprodukowane w roku 2004 lub wcześniej. Najniższe stawki zapłacą właściciele pojazdów wyprodukowanych w 2016 roku, najwyższe nabywcy samochodów wyprodukowanych w 2004 roku lub wcześniej. W konsekwencji akcyza na popularnego Passata (rocznik 2003-2004) wzrośnie z około 380 złotych o blisko 652% i wyniesie 2481 złotych.
Zgodnie z założeniami Ministerstwa Finansów nowy podatek ma preferować samochody nowsze, a w przypadku pojazdów o pojemności silnika do 2000 ccm zmiana stawek akcyzy nie ma znacząco wpływać na ich cenę. Założenie wydaje się sprawdzać w przypadku nowej Dacii Lodgy o pojemności silnika 1,6, której cena wynosi około 37,9 tys. zł. Obecnie stawka akcyzy na ten samochód wynosi 926 zł. Po wprowadzeniu zmian wyniesie ona zaledwie 146 złotych więcej (1072 zł). Założenie to natomiast absolutnie nie sprawdza się w przypadku starego Passata (2003-2004) o pojemności silnika 1,9. Różnica w stawce akcyzy może tu wynieść około 2101 złotych. Ale czy to zachęci Polaków do kupowania swojego ulubionego samochodu w salonie? Nowy WV Passat w wersji Limousine może być nasz już od 94 190 złotych, w wersji Variant (następca klasycznego combi) od 98 790 złotych. Dla większości Polaków są to kwoty tak niewyobrażalne, że nawet podniesienie akcyzy o ponad 2 tys. złotych nie wpłynie na ich decyzje zakupowe i wciąż będą szukać okazji za granicą.
Istniej również niebezpieczeństwo, iż właściciele komisów, którzy dotychczas specjalizowali się w handlu sprowadzanymi pojazdami będą próbowali odrobić straty wynikające z podniesienia akcyzy. Może to doprowadzić do podniesienia cen nowszych samochodów oraz cen samochodów o pojemności silnika poniżej 2000 ccm. W konsekwencji na polskich drogach wcale nie zacznie ubywać starych aut. Zacznie natomiast ubywać pieniędzy w portfelach tych, których i tak nie stać na zakup nowych samochodów.
Warto również pamiętać o tym, że zmiany obejmują zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze. Oznacza to, że na ewentualne ulgi nie mogą liczyć ani osoby fizyczne, ani przedsiębiorcy.

Stawki akcyzy na samochody od 1 stycznia 2017 roku

Rok produkcji samochodu
Pojemność silnika od 2016 2010 – 2015 2005-2009 2004 i starsze
poniżej 1199 424 zł 474 zł 524 zł 574 zł
1200-1499 638 zł 820 zł 1230 zł 1476 zł
1500-1999 1072 zł 1378 zł 2067 zł 2481 zł
2000-2499 1772 zł 2278 zł 3417 zł 4101 zł
2500-2999 3025 zł 3592 zł 5388 zł 6466 zł
3000-3499 4753 zł 5281 zł 7922 zł 9506 zł
3500-3999 6328 zł 7031 zł 10547 zł 12656 zł
4000 i więcej 12664 zł 14664 zł 16644 zł 18664 zł
Czytaj więcej

Aktualności, nowości, ciekawostki - artykuły branżowe

Zapraszamy do zapoznania się z ciekawymi artykułami o motoryzacji i ważnych spraw ogólnopolskich oraz z działalności firmy S-Car.
Życząc miłego przeglądania, Pozdrawiamy - S-CAR Team.

gg
Niebezpieczna gra dotarła do Polski

Niebezpieczna gra dotarła do Polski. Doszło do pierwszych okaleczeń. „Niebieski wieloryb”, której uczestników namawia się do popełnienia samobójstwa. Uczestnik gry...

23 marca
0
Ekipa filmowa TVN TURBO. Maluch 126p skup samochodów
RELACJA Z WIZYTY TVN TURBO W S-CAR.PL

Moi Drodzy tak jak wspominałem w czwartek 16.02.2017r gościliśmy w firmie S-Car.pl ekipę telewizyjną z TVN Turbo. Jeśli śledzicie nasz...

20 lutego
0
Przechwytywanie
EKIPA TVN TURBO W NASZEJ FIRMIE S-CAR.PL

Moi Drodzy w dniu dzisiejszym w firmie S-Car.pl gościliśmy ekipę filmową z TVN Turbo. Pełną relację z wizyty telewizji TVN...

16 lutego
0
ff
Ostania szansa na zapisy do „3 DYCHA DO MARATONU”

Kto nie zdążył zapisać się na TRZECIĄ DYCHĘ DO MARATONU MA JESZCZE SZANSE. Po rozmowie dowiedzieliśmy się, że w sobotę...

07 lutego
0
ZOBACZ WSZYSTKIE ARTYKUŁY

ZAUFALI NAM

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

 • Witam, ja jestem bardzo zadowolona z usługi S-Car.pl sprzedałam swoją wysłużoną corsinę tego samego dnia miły grzeczny pan przyjechał po trzech godzinach autolawetą sprawnie zapakował auto wypisał dokumenty i wypłacił gotówkę. Zdecydowanie mogę polecić tą firmę mnie do skorzystania z ich usług przekonało to że są na FACEBOOKU i każdy tam może wyrazić opinię na ich temat. Widziałem że firma s-car.pl sponsoruje koncert Drugie życie dla Szymona na Dni Świdnika 2015 wielki szacun tak dalej trzymaj s-car

  Iwona Górska
 • W s-car.pl sprzedalam juz 3 samochody i nie zmienie skupu w razie potrzeby. Auta byly w roznym stanie i roznym wieku, za kazdym razem z laweta ten sam przesympatyczny, kulturalny a co najwazniejsze LUDZKI czlowiek. Doradzil telefonicznie, zaproponowal rozsadna cene i od reki zalatwil sprawe. Jesli nie chcecie natknac sie na spaslych wszystkowiedzacych wyzyskiwaczy, to polecam s-car.pl

  IZA
 • Polecam firmę s-car ze Świdnika. Dawno nie spotkałem się z tak profesjonalnym i uczciwym podejściem. Szybko, sprawnie, w miłej atmosferze. Nie wiedziałem, że sprzedaż samochodu może być załatwiona tak przyjemnie i przede wszystkim na korzystnych warunkach finansowych.

  Szymon Lublin
 • Pewnego dnia Rozmawialem z kolega na kopalni o zamiarze sprzedania zony volvo. Powiedział że sprzedał ostatnio swojego Peugeota dwie godziny po telefonie do skupu aut s-car.pl. Zadzwoniłem pod nr tel 502-600-336 po ok trzech godzinach przyjechało dwóch młodych kulturalnych panów przy kawie w ciągu 15min odkupili ode mnie samochód. Polecam pewna i profesjonalna firma maja konto na Facebooku .

  Bogdan
 • Witam,ja jestem bardzo zadowolona z usługi S-Car.pl sprzedałam swoją wysłużoną corsinę tego samego dnia miły grzeczny pan przyjechał po trzech godzinach autolawetą sprawnie zapakował auto wypisał dokumenty i wypłacił gotówkę.Zdecydowanie mogę polecić tą firmę mnie do skorzystania z ich usług przekonało to że są na FACEBOOKU i każdy tam może wyrazić opinię na ich temat.

  Iwona Górska
 • Szczerze polecam uslugi tej firmy. Facet naprawde ludzki, nie zdziera, nie oszukuje. Kupil ode mnie juz 3 auta w roznym stanie, doradzil, wycenil. Jestem naprawde zadowolona!! Polecam!:)))))

  Iza Maryna Jesionek
 • Cała transakcja poszła sprawnie i miłej atmosferze, czego z reguły nie można powiedzieć o innych firmach tego type. Pozdrawiam i polecam!

  Robert Czapkowski
 • Polecam S-Car.pl, szybka i bardzo miła obsługa...

  Ewelina Supryn

SKUP AUT WSZYSTKICH MAREK
Kupimy każdy model samochodu!

FAQs